Szyjemy na zamówienie ✂❤ Bezpłatna dostawa paczkomatem od 150 zł 🚀

  • No products in the cart.

Smycze

Home  /  Smycze

Smycze miejskie

smycz taśmowa wzory

Oto najklasyczniejsza spośród smyczy. Po jednej stronie stronie znajduje się rączka do łatwego trzymania smyczy i kółko do wpięcia kupownika. Po drugiej karabińczyk, który wpinamy w kółeczko obroży lub szelek. W smyczy miejskiej znajduje się drugi uchwyt, który pomaga trzymać psiaka blisko siebie np. w zatłoczonym przejściu podziemnym. Dodatkowy uchwyt w szerokości 2,5 cm (dla dużych psów) znajduje się tuż nad karabińczykiem, w szerokości 2 cm (dla małych psów) umieściliśmy go w połowie smyczy. Spersonalizuj smycz wybierając kolory okuć i neoprenowego podszycia smyczy!

Smycze przepinane

smycz regulowana taśmowa wzory

Smycz z regulowaną długością, trzystopniowa. Pierwsze przepięcie tworzy wygodną rączkę do trzymania smyczy w dłoni, drugie przepięcie znajduje się na wysokości trzech czwartych długości, ostatnie zapięcie stanowi kółeczko umieszczone nad karabińczykiem przy ciele psiaka, skraca smycz o połowę. Teraz w opcji premium spersonalizujesz kolor okuć! Spójny zestaw spacerowy stworzysz przez dodanie kupownika i podszycia neoprenowego.

Smycze

Smycze linowe

smycze linowe dla dużego psa kolorowe

Smycz z liny wspinaczkowej – wytrzymała i minimalistyczna, dobrze leży w dłoni. Posiada opcję regulacji długości, a lina z której powstała ma atesty dla lin używanych podczas wspinaczki. Absorbuje szarpnięcia nawet do 35%!

Smycze

New User Registration
*Required field