Szyjemy na zamówienie ✂❤ Bezpłatna dostawa paczkomatem od 150 zł 🚀

  • No products in the cart.

Szelki

Home  /  Szelki

Szelki dla psów

Szelki to świetna alternatywa dla obroży. Do wyboru mamy szelki rekreacyjne – guardy lub norweskie (w tym również dedykowane rasom) a także funkcjonalne szelki antyucieczkowe. Inną kategorią są szelki treningowe tzw. easy walk, które ułatwiają wspólną naukę spacerowania na luźnej smyczy. 

Szelki guard

szelki guard dla psa - opis

Uniwersalny model szelek, zapewniający bezpieczeństwo i komfort noszenia. Ich konstrukcja uniemożliwia samowolne oswobodzenie się, co ma znaczenie zwłaszcza u psów, którym zdarza się wystraszyć. Paski przebiegają z dala od pach, co wyklucza wpijanie się i ocieranie delikatnej skóry. Szelki typu guard świetnie sprawdzają się zarówno podczas szybkiej przebieżki wokół osiedla, jak i podczas weekendowych wypraw.

Szelki norweskie

szelki norweskie norwegi - opis

Model szelek rekreacyjnych, zapewniających psu pełną swobodę ruchów. Przedni pas, w naszym modelu wszywany pod kątem, rozkłada nacisk na klatkę piersiową chroniąc gardło. Oba pasy posiadają możliwość regulacji, co pozwala w pełni dopasować je do sylwetki (również w zimowym sweterku). Żaden z nich nie dotyka pach, a klamra znajduje się z dala od łokcia. Wyprofilowana rączka ułatwia szybkie przytrzymanie psa w razie potrzeby.

Szelki treningowe easy walk

Szelki ułatwiają naukę chodzenia na luźnej smyczy. Smycz przypinamy z przodu szelek, co utrudnia psu ciągnięcie i odwraca go w stronę opiekuna – to świetne narzędzie do wspólnej pracy nad umileniem spacerów. Szelki easy walk stanowią alternatywę dla takich opresyjnych akcesoriów jak kolczatka, czy łańcuszek zaciskowy.

Szelki dla buldoga francuskiego

Szelki dla psa rasy buldog francuski to szelki zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb rasy, idealnie dopasowane do ich charakterystycznej sylwetki: rozbudowanych barków przy niewielkich rozmiarach i krótkiej kufie, która może powodować trudności z oddychaniem. Posiadają zakres regulacji, który obejmuje buldogi o wadze od 9 kg do 15 kg. Szelki szyjemy tak, by zapewnić buldożkom maksymalny komfort i swobodę w codziennych aktywnościach. 

 

Szelki antyucieczkowe 

Jeśli Twój pies potrafi wysmyknąć się z każdej obroży i szelek, to jest produkt stworzony z myślą o Was! Szelki antyucieczkowe zostały zaprojektowane dla psich uciekinierów. Wskazane dla psów lękliwych, które w razie paniki salwują się ucieczką. Zapewniają bezpieczeństwo dzięki temu, że obejmują psa aż trzema obręczami. 

New User Registration
*Required field